Autor Tema: Letovanje  (Pročitano 7407 puta)

Van mreže blitzman

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Letovanje
« poslato: Maj 21, 2010, 07:55:36 posle podne »
Idete li negde na letovanje ove godine?

Van mreže MasterHaosis

• Jr. Member
  • **
    • Pogledaj profil
    • Imejl
Odg: Letovanje
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2010, 11:31:58 posle podne »
Izgleda da ne, na žalost. ovog leta bi trebalo da idem na časove vožnje.  ;D

Van mreže Milos

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
    • Imejl
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2010, 03:54:51 posle podne »
Grecia, tri nedelje sad u junu, malo Halkidiki, malo Atina (ako je ne zapale u međuvremenu), malo Zakintos. Nadam se da će biti ok vreme, no bitno je odmoriti od posla :) Ispalo je prilično jeftino što se tiče smeštaja, jedino me iznenadilo skoro kad sam čuo cene goriva u Grčkoj zbog ove krize

Van mreže MasterHaosis

• Jr. Member
  • **
    • Pogledaj profil
    • Imejl
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2010, 06:15:33 posle podne »
lele brate, 3 nedelje! Pazi da ti ne daju grčko državljanstvo  :D

Van mreže lok

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2010, 08:46:45 posle podne »
Ukoliko mi stigne auto, planiram da zapalim na 10 dana na Tasos. Samo ne znam kad, sve zavisi od mnooogoo porodicno/poslovno/akodabogzdravlja faktora.

P.S.
Pozzz svima sa bloga koje "znam" i koje ne znam :)
« Poslednja izmena: Maj 22, 2010, 08:48:21 posle podne lok »

Van mreže Milos

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
    • Imejl
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2010, 11:35:48 pre podne »
lele brate, 3 nedelje! Pazi da ti ne daju grčko državljanstvo  :D

Heh, ma, zadnji odmor sam imao u julu prosle godine i to sam ga skoro proveo spremajuci zadnji ispit da konacno zavrsim fax posle 4godisnjeg odugovlacenja, pa se onda nadovezala civilna vojska, a posao je tu sve vreme... Pa je red da se duze odmorim, treba mi i fizicki i psihicki da ne umrem u tridesetoj :)

Van mreže blitzman

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2010, 02:16:37 pre podne »
E ja odoh ove godine u Moskvu, na "letovanje"... A posle toga sam pozvan na Pag, u HR, pa ako se bude imalo vremena otiće se i tamo...

@Mastera
samo ti uči da voziš, to je najpametnije!!!

@za ove sto idu u Grčku
ja sam u hellas u bio 2 puta. Prvi put 98. godine, na Halkidikiju, a drugi put na maturskoj ekskurziji, i nikakvo specijalno lepo more nisam video... Doduše, nisam bio ni na jednom ostru, to mi je želja:)
@Milos
Atina je extra, ima svašta da se vidi...

Van mreže dmc

• Newbie
  • *
  • Bender Rodrigez
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2010, 03:19:39 pre podne »
Imao sam priliku da ove godine ostvarim svoj neki san - mini eurotrip, to jest, sesti u kola, pa se provozati kroz par zemalja, za pocetak relacija je bila - Budimpesta, Bratislava i Bec, Sve u svemu, sa benzinom i nocenjima (ukupno 5 nocenja 6 dana, ispalo nas (nas troje je islo) oko 250 eura.. mnogo jeftinije nego bilo koje more, tako da za ovo leto (ili jesen) planiram i da se ide malo dalje (Pariz, Amsterdam, Brisel) no sustina je sto su nam auti stari, 15-20 godina ;) (bmw i mercedes doduse) ali opet pitanje je koliki je rizik s obzirom na godista automobila... , no fora je da se ide kolima... Kome se svidja akcija, mogu mu reci i detalje oko cena hosteka, putarina ili adresa hostela u tim gradovima, u svakom slucaju za svaku preporuku sad kada nema vise viza, a taman da upotrebite auto for real ;) !!! POZDRAV
>> dmc/dtc <<

Van mreže Milos

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
    • Imejl
« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2010, 09:58:13 pre podne »
@blitzman:
Znam za Atinu, bio sam vec, ali i sada kao tada necu puno biti, jedan i po dan, taman da saputnici vide Akropolj i Sintagmu, a sve pod uslovom da ne ubodemo dan kad ce da strajkuju, posto mi je prijateljica Grkinja rekla da nemaju nameru da stanu sa strajkovima ni u toku sezone (one famozne 13. i 14. plate koje se pominju u vestima su regres, i taj deo regresa tzv. 13. plata se delila pred letnji godisnji odmor, no kako su to ukinuli mnogi Grci nece na letovanje).

Ako budes imao prilike, idi na Lefkadu i to autom, nestvarna boja mora. Slazem se da more nije neko kao na Jadranu (narocito taj hrvatski deo), niti ima nekog ludila od provoda, ali ja ipak idem na odmor i ne zelim da mi ga iko pokvari i najmanjim dobacivanjem zato sto pricam ekavski (a imam gomilu takvih primera u drustvu i njihova iskustva), ili ne daj Boze nesto gore

@dmc:
Nas je smestaj ispao prilicno jeftino za more :) Jeste da je predsezona, ali iskoristili smo neki popust jer je 15 godina turisticke agencije pa su davali 15% popusta, pa 10 nocenja ispade samo 55e u Haniotiju. Zakintos je isto jeftino, 70e, sami nasli preko neta smestaj. Atina besplatno kod prijateljice :) Ostaje jos jedino benzin koji je nenormalno skup kod njih sada (1.35e - 1.7e po litru zavisno od mesta), i klopa

Van mreže MasterHaosis

• Jr. Member
  • **
    • Pogledaj profil
    • Imejl
« Odgovor #9 poslato: Maj 27, 2010, 11:35:48 posle podne »
Citat: Milos
Pa je red da se duze odmorim, treba mi i fizicki i psihicki da ne umrem u tridesetoj :)
Tako je! Ti si zaslužio onda i A4 da dobiješ. neznam šta voziš ali sve jedno bi ti jedna limuzina dobro došla, kao gospodinu koji ne želi da umre u tridesetoj haha  ;D

Citat: blitzman
@Mastera
samo ti uči da voziš, to je najpametnije!!!
haha, ali kad naučim dobro bi mi došlo nešto za dobar početak  ;D
Audi A1 na primer  :D
« Poslednja izmena: Maj 27, 2010, 11:38:30 posle podne MasterHaosis »

trenutno na sajtu
website counter

eXTReMe Tracker