Autor Tema: Godisnjica braka  (Pročitano 7935 puta)

Van mreže BiH_USA

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Godisnjica braka
« poslato: Mart 03, 2016, 04:13:22 posle podne »
Proslog petka bila nam je 14 godina braka :-*
Za poklon sam odlucio da kupim supruzi novi auto za koji ona nije znala, kupio sam ga dva dana prije godisnjice tako da sam auto morao da parkiram na kraju ulice da ona nemi mogla da sazna.

Kljuceve od auta sam stavio u malu kuticu i prekrio sa slatkisima u obliku bisera boje lila

A ovo je auto

« Poslednja izmena: Mart 03, 2016, 05:06:40 posle podne BiH_USA »

Van mreže Uros Cuore Sportivo

• Full Member
    • Pogledaj profil
Odg: Godisnjica braka
« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2016, 10:59:33 posle podne »
Svaka cast! Trebao si da slikas reakciju na poklon :D
Kada sam prosle godine bio u Kanadi, moj kolega je tada zeni za godisnjicu uzeo Mazdu CX-9. Ista prica ko tvoja, krio je u ulici pored i onda na dan godisnjice, okupio prijatelje i napravio zurku iznenadjenja. Za kraj veceri doterao auto.

Van mreže BiH_USA

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odg: Godisnjica braka
« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2016, 11:54:08 posle podne »
Hvala Uros,
bila je toliko zbunjena da sam se i ja zbunio pa tako da nemam te slike. Prvo je mislila da je dobila daljinski starter za staro auto jer je to uvijek htjela da ima a i sami kljucevi od novog auta nisu klasicni kljucevi nego kao kod audija a i vjerovatno su takvi kod vecine evropskih auta gdj treba da pretisnes dugme da kljuc iskoci. ja sam njoj rekao da pretisne dugme i upali auto sto je ona i uradila ali je toliko bila zbunjena da je usla u stari auto, lol. trebalo je naj manje 5 minuta da svati sta se desava i da je dobila novi auto.

trenutno na sajtu
website counter

eXTReMe Tracker